Téma týdne

Výstřednost

28. března 2013 v 23:12
Takže výstřednost... Každý má jednou za čas právo být výstřední... a to ať už chováním, vzhledem nebo názory. Někomu se výstřednost líbí tolik, že se rozhodnou že budou výstřední celkově. Oblékají se jinak než ostatní, chovají se až extrémně a ostatní tím i děsí. Mají i rozdílné koníčky, někdy se i učí/vydávají pracovní výkony hůře nebo lépe než ostatní. Samozřejmě, rozdílní mohou být prakticky v čemkoli. Na tom není nic špatného, trocha originality, zvlášť v téhle době rozhodně není na škodu. Všichni jsou stejní, takže být výstřední není ani nic těžkého. Výstřední lidé jsou alespoň svým způsobem zajímaví a vyčuhují z davu.

Bohužel, naše okolí je natolik ovlivněné, že se na výstřední lidi dívají jako na jakýsi "vyvrhel společnosti", nebo jako na "nižší společenskou vrstvu". Tohle bohužel můžu posoudit z vlastní zkušenosti. Ti "normální" ty "výstřední" odsuzují a raději se od nich izolují. Odůvodňují to tak, že nechtějí mít nic společného s "divnýma lidma", maj na ně špatnej vliv a vůbec se jim nelíbí jejich chování.
Pravda je ale jinde, těm "normálním" se výstřední chování hnusí, ale jen z jednoho důvodu. Bojí se ho, protože dnes je být jiný a výstřední skoro totéž co ve středověku-prakticky trestný čin. Samozřejmě se poměry změnily, a naštěstí nás nikdo za výstřednost upalovat nebude, ale pořád na nás má společenská většina pohled "těch lepších na tu spodinu".

Výstřednost dnes vídáme úplně všude, ať už jsou to menšiny emo, scene nebo třeba metalisti, různé sekty nebo třeba odboje. Situace se sice lepší, výstřední lidé jsou občas i vnímáni jako rovnocenní, ale stejně je to dost bída. Já sama jsem se kolikrát snažila být výstřední a originální, ale vždycky mě většinová společnost stáhla zase spátky do davu. Poslední dobou se mi ale daří, všichni mi říkají že jsem nějaká divná, ale aspoň mám svoje "výstřední kamarády" kteří jsou taky považováni za podivíny, ale nevadí mi to.

Vím že tenhle článek si skoro nikdo nepřečte, a ten kdo jo si řekne že je to strašná blbost, ale byla bych ráda kdybyste aspoň někdo pochopil co se vám snažím říct -_- A taky bych byla ráda třeba za komentář :D


(google)

Sladkosti

30. dubna 2012 v 15:47
No, takže sladkosti jsou věci, který se jedí a jsou sladký. A například já jim vděčím za svou "nádhernou" postavu :D
A moje nejoblíbenější sladkosi jsou:
 • Snickers (klasika)
 • Zmrzlina (hlavně čokoládová, pistáciová, oříšková a pak takový ty balený, např. Magnum, korneto, Míša atd. :)
 • Čokoláda (S náplní :P)
 • Kinder (Mléčný řez, Pinguin, Bueno, Paradise, Happy Hippo, Maxi King...Všecky :D )
 • Zlaté
 • Všechny možný sušenky
 • Bonbóny (Bonpari, Jojo, Haribo, Karamelky, Čokoládový...)
 • A vůbec všechno sladký :D

Nevýhody? Je to dost nezdravý-ale jednou za čas to neuškodí..
A největší problém? Když toho spapáme moc, tak máme najednou o pár kilo navíc...Přesně můj případ :D
Sladkosti jsou prostě návykový a hotovo :D


Pravopis

16. prosince 2011 v 17:39
Na tohle téma jsem se dlouho těšila :) Asi víte, že v těch možnostech když píšete článek, tak tam máte přeškrtnout text? No, napíšu článek, a všechny chyby který udělám nesmažu deletem nebo backspacem ale přeškrtnu :D A bude to článek o vánocích :)

Na vácocích vánocích mám nejradši asi tu atmosféru :) Všechny obchody jsou vyzdobený, všude nazízej nabízej slevy, sanat santa clause, ozdoby atd.
A taky se zdobí stroměčky stromečky a dávaj dárky :) Dárky už mám pro spolužačky a tátu, ale to je tak všechno. Jo ještě pro pár učitelů, ale ještě mi 3 chybí :D
A navíc ve škole máme samý askce akce. V úterý byla prezentace, ve čtvrtek besídka v klášteře, dnes divadlo a příští týden máne máme další divadlo, besídku ve třídě a ještě něco. To už si nebamatuju nepamatuju.
A zítra musim balit dárky. Néééééééééééééééééééé!!! :D

Ticho

19. září 2011 v 20:14
No konečně normální téma týdne :D Jak byla ta nahota, vůbec jsem nevěděla co napsat, dnes si k tomu sednu abych něco napsala...a zjistim že téma už je nový :D

No, tak ticho je, když nic neslyšíme. A tím nemyslím že jsme hluchý. Když se neozývají žádný zvuky. No, já ticho nemusím, ale líbí se mi, když jsou slyšet jen ptáčci :D
Nejčastěji k tichu dochází když je někdo v rodině nemocnej a všichni mlčí nebo nefunguje televize. Anebo ve škole při testu :D :D :D
Taky bývá ticho když jsou všichni zaražený jak hřebíky nebo si nemaj co říct. No, to je tak všechno k tichu :D

Tohle mi našel strejda Google jako ticho :D

Sourozenci

11. září 2011 v 9:54
No, co tak napsat... mno, sourozenci se dělí na holky a kluky, na mladší a starší a na kamarády a (převládající) hajzlíky.
Líp se snáší sestra se sestrou nebo bratr s bratrem, neš bratr se sestrou. To je jasný :D
Mladší sourozenci bývají dost často hajzlíci od pohledu. Ale jedna světlá stránka-vyrostou z toho :D :D
Starší-Mno, ti bývají lepší než mladší, ale někdy se víc vytahujou a připadají si lepší. Ale nej jsou stejně stará dvojčata :))
Kamarádi-Zastávají se před rodičema navzájem, když jsou jednovaječná dvojčata steného pohlaví, vydávají se za sebe, povídají si spolu....prostě ráj :D
Hajzlíci-nejhorší a bohužel nejpočetnější skupina. hajzlík práská, otravuje, krade, půjčuje si, ztrapňuje a vůbec se snaží bratrovi/sestře znepříjemnit život. Ale většina hajzlíků má svého sourozece ve skutečnosti ráda :)))
Pak jsou nevlastní sourozenci:
 • Je to dítě jednoho vašeho rodiče a někoho jiného (já mám např.nevlastního bráchu, a to je syn mýho táty a jeho bývalý manželky)
 • Je adoptovaný
A nakonec jedináčci. Ti to mívají nejjednodušší-o nic se nedělí a pozornost rodičů zůstává jen na nich. Ale bývají osamělí.Můj příběh

30. srpna 2011 v 10:57
Nenapadá mě žádný můj příběh se kterým bych se chtěla chlubit, takže vám tu spatlám něco vymyšleného ;)

Surikata Jimmy

Surikata jménem Jimmy žila v díře v zemi se svými rodiči, dvěma sestrami a dvěma bratry. Ale byl něčím výjmečný-uměl skvěle plavat a rychle běhat. A také byl nejmenší surikata v okolí.Jejich díra byla velice luxsní, byla veliká a moderně zařízená. Měla tři patra-2 patra v podzemí a stromové patro s terasou a navíc vlastní pramen vody v obou podzemních patrech, což znamenalo koupelnu.
V prvním patře byla malá kuchyňka se spoustou spíží, plných kobylek a dalších zásob. Byla tam kuchyňská linka ze dřeva a malý kotlík z neobyčejně velkého kaštanu.
Ve vedlejší místnosti byla jídelna-6 kamenů na sezení a kus dřeva jako stůl. Dále tu byl obývák s pohovkou, třemi křesly a knihovnou.
V horním patře jsme mohli najít čtyři místnosti-v jedné byla ložnice rodičů, v druhé bydlely Jimmyho dvě sestry a ve třetí Jimmy a jeho dva bratři.
Ve stromovém patře byla terasa a malá zahrádka.

Jednoho dne se Jimmy probudil dříve než ostatní. Šel ven, a protože bylo velice horko, šel se vykoupat k jezeru. Když se kolem poledne vrátil domů, ostatní už byli vzhůru. "Jimmy, kde se zase flákáš? Vůbec jsi o sobě nedal vědět!"
Říkala mu maminka. "Byl jsem si zaplavat. Nechával jsem vzkaz" Odpověděl Jimmy a odebral se do jídelny prostřít k obědu. Najednou se ale spustil křik. Jimmy tam přiběhl-a jedna z jeho sester-Lucy byla pryč! "Něco se vynořilo ze země a stáhlo Lucy s sebou!" Řekl Jimmymu jeho otec.
Stahování do země pokračovalo každý den zmizel jeden z Jimmyho sourozenců. Když si ta neznámá přišera stáhla jeho bratry Sheldona a Justina držel se poblíž druhé sestry-Cindy. Když ji také stáhla příšera, vydal se za ní. "Jimmy!" Vykřikla Cindy.

Konečne se Jimmy prohrabal to malou chodbou, narazil na podemní jezero. "Tak tohle je opravdu mazané." Řekl si Jimmy. "Nikdo ze zdejších obyvatel neumí plavat, takže se za únoscem nikdo nedostane. Ale ještě jsem tu já!" Vykřikl Jimmy, a v tu ránu uklouzl a spadl do vody. Ještě procedil "Pýcha předchází pád." a plaval dál.

Proplaval až na druhý, nesmírně vzdálený břeh a dostal se k železným dveřím. "Někdo jde!" Pomyslel si a schoval se za kámen. Kolem něj prošel krtek. Velký krtek. Oblečený krtek. Oblečený v růžovém. Stiskl tlačítko a řekl do mikrofonu "Růžová Surikata" a prošel otevřenými dveřmi. Jimmy rychle proběhl dovnitř za ním. Schoval se za další kámen-a co viděl! Velká centrála plná strojů, tlačítek, světel a úplně vzadu-klece s jeho sourozenci, a stovkami dalších surikat!!!

Uprostřed seděl na křesle za velkým počítačem ještě větší krtek-ale tenhle už byl oblečený v černém (naštěstí).
Ten druhý mu povídá "Už jsem odjistil bombičku, za hodinečku to vybouchne". Černý na to "Výborně Buzi-Jazzi. Konečně se nám podaří vyhladit všechny surikaty ze světa!"
Vtom se za Jimmym objevili dva další krtci a zvolali "Šéfe? Jeden vám zdrhnul!" Šéf si Jimmyho chvíli prohlížel a pak řekl "Ten nezdrhl, ten ještě ani nebyl v kleci. Zavřít!"
Obrátil se k surikatám a pravil "Drahé surikaty. Za necelou hodinu vybuche velká plynová bomba, speciálně s plynem který uškodí pouze surikatám. Už brzy všechny surikaty zmizí ze světa!!"
"Ale proč to děláš?" Zeptal se Jimmy
"Proč to dělám? Jako malý jsem chodil na školu pro surikaty, protože naše rodina si nemohla dovolit soukromou školu pro krtky. Surikaty mě šikanovaly, prtotože jsem byl jiný. a teď se jim pomstím!"
Jimmy protože byl malý, když byli všichni krtci otočení zády, proklouzl mezi mřížemi. Tiše osvobodil ostatní surikaty a všichni se vrhli na krtky a svázali je. Jimmy však ještě musel odjistit bombu.
"Musíš zadat do počítače tenhle kód!" Řekla jedna surikata a ukázala na papírek na stole. "Říkali si to než jsi přišel"
Jimmy zadal kód, vymlátil z krtků zadní východ, aby nemuseli chodit přes jezero, udal je policii (která byla mezi uvězněnými surikatami, takže ani nepotřeboval důkaz a surikaty žily dál v klidu, míru a bez krtků.

Tenhle příběh jsem psala přes hodinu. Jestli se někomu nelíbí, ať si to nechá pro sebe, nebo to nečte.
A jestli ho zkopíruje, tak bude nahlášen :P :D
ZDROJ:Jen já
ZDROJ JMEN:Já, ale jméno surikata Jimmy pochází ze hry Jimmy Suricate :D

Toaleťák

18. srpna 2011 v 11:24
No...co k tomuhle téma dodat? :D
Toaleťák je vyroben z papíru a používá se na...no, však vy víte na co :D Většinou se vyrábí tenký a jemný. Co to plácám, prostě je to tohle (což určitě nikdo z vás neví ;)

Návrat do reality

13. srpna 2011 v 10:37
Takže, abychom se vrátili do reality, uvědomme si:
 • Naše politika stojí za starý hov*o
 • Pravdou je, že astronautem, Supermanem nebo právníkem se stane tak 1 procento z těch, c si to přejí
 • Pokud máš alergii na laktózu, Actimel ti neochrání obranyschopnost
 • Když seženete slevový kupón, je už propadlý, obchod zkrachoval, je to obchod se záchodovými prkýnky nebo je to obchod na druhé straně planety
 • POZOR! Tričko od tchýně ki vánocům na sobě má určitě nápis jako Jsem starej vůl.
 • Sluneční brýle ti nepomůžou když čumíš přímo do slunce
 • Všechny dobré stránky jsou 18+, a to i ty co nejsou sprosté
 • Karate Kid není syn Morfea z Matrixu
ZDROJ-Já

Nej reklamy

27. července 2011 v 10:25
Víkend patří keckám

Jarda instalatérstvíPárek, rohlík, hořčice :D


Jó Kjůšovice-chutnaj jako tenkját!

 
 

Reklama