My diary ๑

Sem - tam - sem - tam.......

23. ledna 2013 v 16:42
Okay, po dlouhý době zase něco přidávám....za prvé se omlouvám že jsem nebyla aktivní....bylo hodně učení. Pololetky :D Bohužel mám trojku z matiky a možná z chemie, ale nedá se nic dělat..

Nu což :D V pátek jsme byli se školou v aquaparku.....Aquapalace Praha, naprosto super. Nejlepší bylo když se nás všech 12 nacpalo do jednoho tobogánu a jeli jsme za sebou :D Navíc se na tom tobogánu jezdí na takových gumových kruzích. :DD

Škola tak normální, známky si musím zlepšit...a chování...no, ne že bych přímo vyrušovala....ale kámoška sedí vždycky vedle mě, třeba do mě kopne, učitel se otočí a samozřejmě že řekne MĚ že nemám rušit :DD No, a nejspíš z toho bude nějakej větší problém, poslední dobou mi dost často říká že to budeme muset řešit..hlavně že ta kámoška z toho nikdy průšvih nemá :D Dost možná tenhle článek čte, takže..myslím že to je jasný :D

Jo, v nejbližší době budu něco přednastavovat, nejspíš zase nějaký knihy...

Okay, zatím zdarec ;)


(google)

Vánoce

23. prosince 2012 v 9:51
Ahoj, nejdřív bych se chtěla omluvit za neaktivitu. Ale docela ráda bych zdůraznila, že já nepíšu články na povel. Zkrátka jsem toho měla hodně, dodělávat úkoly, předvánoční úklid a taky nějakej sociální život. Byla jsem ráda že jsem se vůbec dostala na počítač, a když, bylo to večer a byla jsem utahaná. Takže když mi budete psát abych přidávala články, stejně to nemá žádný efekt, jen je to pěkně nepříjemný ;)

Teď k tématu, těšíte se na vánoce? Já celkem jo. Zatím největší sranda byla v pátek ve škole, rozdali jsme si dárky a pak jsme koukali na dost tématickej film-2012 :D Pak jsme odpočítávali konec světa (když jste si zadali na seznamu Konec světa 2012, spustil se odpočet). No a tak jsme odpočítávali do poslední vteřiny-a nic se nestalo! o.O :D Takže vítejme v post-apokalyptickém světě.
Mno, už máme celkem uklizenej byt, částečně i připravený jídlo, dneska budu zdobit stromeček (pak hodím fotku :3) a pak mám sraz s kámoškou a půjdeme se projít předvánoční Prahou.

Co si přejete od "Ježíška"? :D Za mě teda čtečka, nějaký knížky, plyšáka a takovou tu dřevěnou asi metr vysokou žirafu. A na co se ze všeho nejvíc těším? Na to jak krásně přiberu a v lednu půjdu do školy jako koule :3

Jedete někam na silvestra? My pojedeme na hory, a tam se konečně začnu učit jezdit na snowboardu :3 Takže je dost dobře možný, že naše Veverka tu už po Novým roce nebude, protože se rozemele o strom ;D

Jdu připravovat nějaký články, jen poslední otázku- Jaký články byste tu chtěli?

Veverka ;)(google)

Vídeň

1. listopadu 2012 v 20:56
Ahoj lidí. Ad zítřka do nedělu tu nebudu, jedeme se školou do Vídně. Přednastavit asi nic nestihnu :/ Ale až přijedu něco přednastavím. Zítra odjíždíme v 6:42 a přijíždíme v neděli kolem 20:00, takže asi až v pondělí.
No nic, za poslední dobu se toho moc nestalo. Ale fakt nic :D Ve škole to jakž takž jde a od září jsem začala chodit na street dance. Jo a super zpráva-konečně jsem našla stáje :D Je skoro až na kraji Prahy a je super-mají tam huculy.
Jo, v úterý jsme ve škole měli Halloween-odpoledne jsme měli nějaký wokrshopy, třeba dlabání dýní nebo pečení. A večer jsme si brali kostýmy a tsali jsme :D Šla jsem za kočku ;D
Víc už toho fakt není, tak příští týden ahoj :D

I don't know what I want...Wait! No, I really don't know...

26. září 2012 v 18:20
Tak podle názvu článku asi víte, že tohle bude "deníčkový" článek. Takže ve stučnosti:

Poslední dobou toho moc nepřidávám. Ne, neučím se :D Prostě mě začátek školy unavil. Všem SB se omlouvám že jsem nepřidávala a neobíhala, ale prostě to nějak nezvládám. Zkusím něco přednastavit, ale aktivitu jako o prázkách nečekejte :D
Padá na mě nostalgie. Furt si čmárám do sešitů slovíčka jako "Misery", "No Fuuture" a "Hopeful". Ne, nepadám do depresí, mě se ty slovíčka líbí :D (viz obrázek)
Začínám být přetažená a náladová, do školy jezdím nacpaným metrem a pak mě ve škole utiskujou učitelé. Strašný, co? :D
Jak vypovídá název, nevím co vlastně chci. Ne, fakt to nevím. Ale jo, vím, chtěla bych skate, dobrý známky, zelenej lak na nehty....Ok, nevim co vlastně chci :D Měnim to dost často a furt na někoho vyjíždím. Musím si najít nějaký koníčky, jinak mi jebne. No, koníčků mám dost, ale žádnej prvidelnej. Ale začnu chodit na koně, s kámoškou na sebeobranu a ještě s jednou na street dance, takže pohodááááá.

Ok, zdar, jdu něco dělat ;)


PS, tohle je ten obrázek (google), zamilovala jsem si ho :D Mám ho všude, na fb, na tapetě, na mobilu....všude :DPS2:
Super písnička <3

Breaking rules...in my head

22. srpna 2012 v 12:00
Připíšu vám taky článek do My diary, dlouho sem nic nepřibylo :D
(klikni na celý článek)

Right now

10. srpna 2012 v 14:01
Takže, na tomhle blogu jste si určitě všimli pár změn.
Zaprvé, nový vzhled.
Udělala jsem si nový dess (napiště jak se vám líbí) s novým sloganem.
Pak jsem udělala nový vzhled blogu. Možná je tak trochu nudnej, ale nechtěla jsem aby to vypadalo přeplácaně. Takže blog je teď v červené barvě s modrým písmem :)
Taky pracuju na rozcestnících. U některých rubrik už jsou hotové, u některých teprve budou a u některých nebudou vůbec.
Taky přibydou nějaký další rubriky s návody, nějakými dalšími filmy, budou i nějaký recenze dalších knih, víc do rubriky For girls atd.
Kdyžtak mi napište do komentářů, co vám tady chybí, co se vám tu líbí a co naopak nelíbí.
Tak jo, jdu zase makat na článcích, a koukejte to číst, dává mi to dost práce ;D

ZDARÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉC :*


Tábor

6. srpna 2012 v 21:00
Jsem zpátky z tábora. A bylo to vážně super!
A mimochodem, moc děkuju tý osobě že mě tam vzala :)

Tak, teď k táboru. Jak už jsem říkala, bylo to super. Je to všeobecný tábor, hlavně o hrách a tak. Téma táboru byli Tajní agenti-měli jsme tři týmy/tajné služby (MI6, CIA a MOSSAD-byla jsem v tom posledním). Spočívalo to v tom, že jsme hráli soutěže a vydělávali jsme si peníze (Kozodollary :D) a ty jsme pak utratili poslední den v bazaru.
Jednak byli naprosto super ti lidi-byla s nima hrozná zábava a skoro pořád jsme se smáli. Ten začátek, když jsem byla nová byl těžkej, ale pak už to bylo parádní.
Pořádně jsme se naběhali-každý den byly hry na běhání, ale hlavně nás to bavilo.
Taky jsme hráli míčovky, když pršelo, pouštěli nám film a učili jsme se zacházet s ohněm, vázat uzly, poznávat kytky, střílet z různých zbraní, dávat první pomoc atd.. Nejlepší ale bylo, že jsme si mohli vyzkoušet řídit auto
Občas jsme měli táboráky a zpívali jsme.
Jeden den jsme naše skupina (MOSSAD) vyrazili do města Rychnov nad Kněžnou, převlíkli jsme se do plavek a běhali jsme po náměstí. To jsme měli za úkol natočit video, ze kterého se pak sestříhá celotáborové video. Myslím že ta naše část byla nejlepší :D
A nejhorší věc na táboru? Ranní bouchání do ešusu a řvaní BUDÍÍÍÍČEEEEEEK!!!!!

Tak jo, takhle jsem se měla na táboře. Jdu přidávat články :D

Tábořím

20. července 2012 v 21:52
Ahoj, takže mám pro vás pár žhavých novinek:
Tak zaprvé, dess už je skoro hotový :))) Potřebuje ještě pár úprav, ale brzo bude hotový, a s ním i nový vhled blogu.
A za druhé-odjíždím na tábor, takže tu 2 týdny nebudu. Nějaké články přednastavím, ale moc jich nebude. Takže SB-namazat.
Bohužel tam nebude připojení k netu ani elektřina. Bohužel-nebudu moct přidávat články a volat domů :/-ale i bohudík-konečně si od tý techniky odpočinu :D
Takže ahoj :))

Dočítáme..

17. července 2012 v 15:36
Tak dneska jsem dočetla Inheritanci (4. díl Eragona). A musim říct, že je škoda, že už je konec :( Ale prý Paolini napíše další díl, takže hurá :)
Jo, v nejbližší době vytvořím rubriku Eragon.
Docela mě otravuje jak pořád prší. No co se dá dělat. Tak to musíme nějak přežít no :D
Ok, jdu zapracovat na těch rubrikách. Jo, a možná vytvořím nový dess ;)
Zatím :)

Summer Paradise

13. července 2012 v 11:46
Ahoj, pořád jsem naživu. A pořád leje, což mě dost solidně vytáčí.
Dneska jdeme na pouť. Taková miniaturní, ale je moc fajn. Určitě se povozíme na koníčkovi Mrkající
Jo, omlouvám se SB, že tu nejsem moc aktivní-prostě se snažím užívat si léta.
Jo, teď je u mě na chatě kámoška. Děláme strašný kraviny :D Bohužel odmítla se vyfotit, takže fotku nemám :/
Jo, a do týhle písničky jsem se poslední dobou zamilovala :)

Enjoy :D

4. července 2012 v 16:10
Tak jsem na horách-a hádejte co-je tu Wifina :D
Fotky (jestli nějaký budou) dodám asi až se vrátíme, nemám tu USB od mobilu :/ :D
No, vracíme se v sobotu. Dneska jsme šli na borůvky-zastihl nás "menší" deštík (slejvák jak svi*ě), ale stihli jsme nasbírat aspoň takovej malej kbelík borůvek když nic jinýho. Cestou zpět jsem polovinu snědla :DDD
Jinak tu dost solidně leje. Ale my to neřešíme a jsme vevnitř-koukáme na televizi, hrajeme hry atd.
Jo, potkali jsme zmiji. Tak jsme se skamarádili, že chtěla seznámit i mou nohu a svoje zuby. Naštěstí se jí to nepovedlo a naše přátelství bylo bohužel ukončeno :(( :D
Tak, to jsou moje prozatimní informace o horách, budu přidávat víc článků, protože prší. Enjoy :D

Odjeezd

3. července 2012 v 11:31
Takže, dneska odjíždím na hory. A i když se to nezdá, v létě jsou hory vážně fajn :)
No, vracíme se někdy v sobotu, takže tu nebudu (teda, jestli tam nebude wifina :D). Nějaký články přednastavím ale do soboty tu nejsem, takže-nemazat :)
Jo, později chci přidat nový rubriky-Odkaz dračích jezdců (tyhle knížky mě fakt chytly :) a Soul Eater (Anime, do kterýho jsem se zamilovala).
Takže, zatím a užijte si prázdniny :))

Konečně...Svoboda

29. června 2012 v 17:30
Tak už máme prázdniny :)
Tak vysvědčení okej, 7 dvojek, ale aspoň něco.
Po vysvědčení jsem byla s kámoškou v nákupáku. Povedlo se mi sehnat pár věcí v dost dobrý slevě. Koupila jsem si voňavku a opalovací krém, nezbytné věci ;)
Pak mám knížku Legenda o sovích strážcích a žabkýý :D
Jo, samý věci na léto. Potřebuju s epřipravit, budu si číst, opalovat se a koupat se. Prostě nej prázdniny :D
Jinak na prázdniny plánuju tábor, chatu a možná (opravdu jen možná) pojedeme do Německa do Tropical Islands. Tak snad to vyjde no :)
Co plánujete vy? Kam jedete? Kdyžtak do komentářů ;)

Podpis

6. května 2012 v 9:04
Včera jsem čekala 4 hodiny na to, až mi nějakej cápek něco podškrábne. Né, nebyla jsem na úřadě :D


Byla jsem na autogramiádě Christophera Paoliniho (Autor Eragona).
No, takže jsem tam šla s kámoškou. Konalo se to v Luxoru na Václaváku. Samozřejmě jsme musely nejdřív nakupovat :D
Šly jsme do Gatu (kde jsem samozřejmě ukořistila tričko a mikinu :D)
Pak jsme šly do New Yorkeru, a tam jsem bohužel nepodlehla pokušení tkaniček a bot, a ty kraťasy co jsem si zkoušela vypadaly debilně :D
Naše putování pokračovalo do DM, kde jsem si koupila voňavku, pudr a lak (praskající od Miss Sporty :)

Pak jsme přišli ke knihkupectví-Ta fronta se táhla přes půlku Václaváku!!!
No, dobrý, šly jsme na konec řady a začaly čekat. Kámoška pak bohužel odešla, tak jsem si pak četla, poslouchala písničky atd..
Čekala jsem tam 4 hodiny (od 16:00) bez možnosti dojít si na záchod nebo se najíst :D
Ale dala jsem to, později přišel táta a vzal si ode mě jednu knížku.
Měla jsem jednu knížku svou a dvě od kámošek. Jednu jsem dala tátovi a tu druhou jsem si nechala u sebe. No, Paolini už tu druhou podepisoval a najednou začali Securiťáci řvát že ne, že každej jen jednu knížku :///
Ani vyfotit jsem si ho nemohla :D

Ale dala jsem to, podepsal mi mýho Eldesta, a dokonce jsem s ním i mluvila :D

London-City of freak

1. května 2012 v 10:05
Tak...Zpět z Londýna. Tohle byl asi náš nejepší školní výlet :) Ve stručnosti vám popíšu nejzajímavější událost ;D :

Autobus
Takže když jsme tam jeli, seděli jsme s kámoškou skoro vzadu. Za náma seděli dva kluci. Jejich otázky typu "Proč se bavíš s...? S kým se bavíš víc, s.. nebo se...? " nikdy nezapomenu. Pak se vyměnili za jiný dva, jeden z nich je samozřejmě největší prase z celý třídy :D A tak jsem celou cestu poslouchala jeho životopis.
Pak jsme jeli přes trajekt. Tam jsme se zase vyměnily my. Seděly jsme před dalšíma dvěma klukama. Otravovali mě, tak jsem z tašky vytáhla okurku, kterou jsem měla na svačinu. Díky tomu se Okurka stala další hláškou Londýna :D
Přijeli jsme, lítali po památkách. Večer jsme se jeli ubytovat do rodin. Tak jsem zase seděla před dvěma klukama-před tím prasetem a pak před takovým "šíleným borcem" :D. Psala jsem takovou "tajnou" SMS. Samozřejmě že ji přečetli a hlásili po autobusu :D
Naše super zážitky
Pak asi třetí den jsme byli ve škole (ano, velice nás to bavilo) a měli jsme polední pauzu. Pár kluků od nás šlo do KFC. Samozřejmě tam k nim přišly nějaký holky a ptaly se jich, jestli maj peníze a kolik jich maj. Tak jeden pak dostal pěstí do hlavy a ještě z jedním přiběhl zpět do školy (peníze mu neukradli).
A ty ostatní honila nějaká skupinka 16-ti letých kluků ještě hodinu, pak se někam schovali a šla pro ně učitelka.

Pak jsme měli rozchod po nějaký nákupní ulici a dva kluci z nišší třídy šli do obchodu a začali je tam ošahávat nějaký chlapi a zavedli je do suterénu. Pak přiběhli ven a začali roztrubovat "Co s nima chtěli udělat" :D

Poslední den jsme byli v parku. Tam byla nějaká památečná fontána. Bylo to teda nějaký koryto s vodou, kde se běhalo :D
No, a mě a pár dalších kluků nenapadlo nic jinýho, než tam skočit celý. Néé, vůbec z toho nebyl průšvih :D

A pak jsme byli v metru. Já tam seděla a vedle mě si sedl nějakej totálně namol chlap a začal se mě vyptávat jaká jsme škola a odkud jsme :D :D :D

No, pak jsme byli v divadle na "The Lion King". Pak nějaký další památky jako Tower, London Eye atd.
Jo, byli jsme v nějaký nehorázně vysoký katedrále. Tam se lezlo po schodech a vylezli jste na nějaký rozhledně. Já se bojím výšek, tak jsem tam umírala. A moje dva drahé spolužáky nenapadlo nic lepšího než mě děsit a strkat :D

Hlášky
Nosní přepážka-Jeli jsme v autobusu s jinou školou. Tam byly holky, který furt chodily kouřit. A pak nám vyprávěly, že když se šňupou ředidla, tak to rozežere nosní přepážku :D
Kejmóu-Původně se říkalo Kámo a vzniko z toho Kejmóu :D
Okurka-Viz výše ;)
Ježiš, já jim ty děti přivezu zmlácený, znásilněný, zmáčený... já nevim jestli je se mnou ještě někam pustěj-Učitelka druhý učitelce


Tak to, je zkráceně náš Londýn. Později dodám i fotky :)

london bridge light building graphic

Pryč pryč pryč

18. dubna 2012 v 8:35
Jedu pryč. A už se nevrátím.
.
.
.
Ale jo, vrátím :D
Dnes ve 13:00 jedeme se školou do Londýna. Vracíme se až příští úterý, takže tu nebudu.
Možná něco přednastavím, ale nevím jestli to stihnu-musím balit
Až přijedu dám vám se fotky atd. :)
Tak jo, ahoj :)

Čas jde dál...

8. dubna 2012 v 13:38
Poslední dobou vůbec nepíšu "My diary". To bude tím, že se nic nedělo :D
Každopádně:
Škola-Nic moc, poslední dobou na to dost kašlu, ale to hodlám změnit ;)
Kamarádi-Během tří týdnů se se mnou prostě MUSÍ sejít úplně všichni bývalí spolužáci a kamarádi. Jenže to maj smůlu, 2 roky se neozvou a najednou BUM?
Blog-Právě pracuju na novým dessu, sehnala jsem si novej grafickej program, takže-Jedém :D

Za 2 týdny jedeme se školou do Londýna. Takže tady zase na týden nebudu. Ale asi přednastavím nějaké články.
Ve středu jedeme se školou na nějakou exkurzi do Plzně, nějaký Chemicko-Fyzikální muzeum. To chci vidět, jestli to muzeum zůstane stát :D
Co se týče velikonoc, celý prázdiny jsem strávila hraním The Sims 3. V nejbližší době sem dám nějakej příspěvek o Domácích mazlíčcích.


MrkajícíVeverkaMrkající

Ou máj gad

2. března 2012 v 21:07
No, poslední doba je "Ou Máj Gad".
Za poslední týden jsme psali 7 testů..Fjůů :D
Příští neděli jedeme na lyžák, všichni se moc těšíme :) Jedeme někam do Rakouska, s naší třídou to bude něco.
Kluci pořád zpívají písniičku. Ale jen ten refrén. Nevím jak se to jmenuje, ale je to nějak takhle:
Nosa, nosa, asi mose elaja, bla bla bla, delicia, delicia, asi mose elaja.... :D
No, jinak se nic moc neděje. Vím že tenhle článek je krátký, ale víc vám toho nepovím. Ahoj :D


A dost!

12. února 2012 v 16:38
Mám toho dost. Sice mě ten tátův notebook neposlouchá a nejde mi to na něm, ale chci se věnovat blogu. Všimnla jsem si že některý SB si mě smazaly. Je mi to trochu líto, protože jsem sem psala, abyste si mě nemazaly. Ale hold se stalo.
Ale na jiné téma. Tak co vysvědčení? Já dostala 6 dvojek :D A to matika, fyzika, španělština, angličtina, dějepis a chemie.
Už jste po prázdninách? Nám už končí a zítra zase do školy :(
Za měsíc jedeme se školou zase na lyžák :) Němůžu se dočkat :)
A část prázdnin ksem strávila s kámoškou. Poslední den jsme spadly na snowtubingu (jízda ve sněhový dráze v pneumatikách) a rozbily si hlavu :D
A SB-slibuju, že teď už se budu blogu věnovat víc :)

Omlouvám se SB!

23. ledna 2012 v 21:09
Moc se omlouvám SB! Rozbil se mi (opět) notebook. A opravář se neozývá :(
Jsem na tátovým, ale je úplně na prdlajz. Nemůžu proto přidávat články a ani změnit dess( >:-(
Až bude v pohodě, tak se budu blogu věnovat víc. Tenhle pc skoro neumím ovládat :P :D
 
 

Reklama