Simpsonovi ve filmu-Děj

21. srpna 2012 v 15:52 |  Simpsons-Film
Simpsonovi ve filmu je první celovečerní film o Simpsonech. Podle tvůrců se připravuje dvojka.
(klikni na celý článek)


! Pozor-pokud nechceš vědět jak film probíhá nebo skončí, nečti dál !

Děj

Film začíná koncertem Green day, což je i úvodní znělka. Skupina se ale bohužel utopí ve Springfieldském jezeru.
O něco později se celý Springfield sejde v kostele na mši a zároveň uctívá památku skupiny. Během kázání osvítí dědu Simpsona bůh a on pronese proroctví-Ke Springfieldu se žene obrovská pohroma. varuje před zkrouceninou a tisícerem očí navěky v pasti. Nakonec vykřikuje záhadné slovo EPA.
Nikdo si z proroctví nic nedělá, jen Marge se snaží přijít na jeho význam.
Líza potká Colina, do kterého se okamžitě zamiluje a společně svolají shromáždění občanů na téma "Zněčištění jezera". Nikdo se nechytá a problém neřeší, ale nakonec starosta rozhodne, že je situace vážná a vyhlásí zákaz dalšího znečištění jezera.
Homer jde s Bartem do Krusty Burgeru a najde tam malého čuníka, který má jít na porážku. Vezme si ho domů a když ho Marge spatří, uvědomí si, že jeho ocásek je ta "zkroucenina" z proroctví.
Bart je naštvaný, že ho táta vyměnil za čuníka a začne se bavit s Flandersem.
O pár dní později pošle Marge Homera vyvézt čuníkovy výkaly. Homer je ale neodveze na legální skládku, ale do už tak znečištěného jezera. Tím překročí hranici znečištění a z jezera a celého Springfieldu udělá maximálně znečištěnou zónu.
Kvůli tomuto znečištění zavře EPA-Eko Profi Agentura- (společnost pro Americkou ekologii) celý Springfield do skleněné báně-"tisícero očí navěky v pasti". Pak jim šéf EPY sdělí, že tam musí být zavření kvůli znečištění a že se to nikdo jiný nedozví.
Springfielďané zjistí, že za znečištění může Homer a vyrazí za ním s vidlemi a pochodněmi.
Simpsonovi jsou v ohrožení, protože se je celý Springfield snaží zabít. Nakonec uprchnou z báně dírou v Maggiině pískovišti a stanou se rodinou na útěku. Všichni jsou na Homera naštvaní ale rozhodou se ho vzít na milost a odjet na Aljašku.
Ve Springfieldu mezitím dochází veškeré zásoby a objevují se časté výpadky elektřiny. Občanům postupně začne z uzavřeného prostoru hrabat
Na Aljašce vidí v televizi, že Springfield má být vyhozen do povětří. Marge rozhodne, že pojedou zachránit Springfield, ale Homer je proti. Odjedou tedy bez Homera, ale brzy je EPA chytí a odveze zpátky do báně. Homera naštve, že odjeli bez něj, a tak se za nimi vydá. Brzy ale zabloudí, a tak bloudí Aljaškou a nadává. Pak ale potká Eskymačku, ktrá mu pomůže pochopit, že musí zachránit Springfield. Také mu ukáže cestu, takže se po nějaké době Homer dostane do Springfieldu.
Mezitím Bart přijme Flanderse jako svého tátu.
Těsně po Homerově příchodu je do báně spuštěna bomba. Homer se rozhodne, že ji zničí. Omluví se Bartovi, vezme bombu a spolu s Bartem naskočí na motorku. Vyjedou až na horní část báně, tam vyhodí bombu z báně, což báni rozbije a přistanou na zemi. Tam se ale objeví šéf EPY, kterému přeskočilo. Chce Homera ze vzteku zastřelit, v tom mu ale zabrání Maggie a shodí na něj skálu.
Homer se smíří se svou rodinou a omluví se Springfieldu.


Oficiální plakát


Plakát filmu


Homer s čuníkem


Rozzlobení Springfielďané honí Simpsonovy


Green Day v podání Simpsnů


Simpsonovi přijíždí na Aljašku


Bart začíná mít rád Flanderse


Homer s čuníkem-dvě prasata, každý v něčem jiném


ZDROJ obrázků-google.com, simpsonovi.net

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Megan Megan | Web | 22. srpna 2012 v 12:10 | Reagovat

Hezký článek :)

2 cathedral wedding dresses cathedral wedding dresses | E-mail | Web | 17. ledna 2013 v 17:17 | Reagovat

SmileThere are so many types of shoes. There's so many categories, and I really have no idea what type of shoe I need at any given time. And I go in there -- I find it a little bit overwhelming. 'Welcome to the shoe store! What are you looking for? Are.
http://www.movedress.com/flower-girl-dress-function-occasion.html

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama