Únor 2012

Potter Puppet Pals

28. února 2012 v 18:12 HP-Ostatní
Z tohohle chcípám :D
Napište do komentářů, jak se vám to líbí :)


Annoying orange-Wasabi

19. února 2012 v 11:39 Písničky a videa ♫
Tohohle pomeranče miluju :D
Wasááááááááááábííííííííííííííííííííí!!! ;D


Řasenka

18. února 2012 v 15:04 Make-up/Kosmetika
Řekla jsem si, že bych mohla udělat víc článků "For girls". A prosím, nepokládejte mě za *Dylinku která se zajímá jen o šminky a oblečení*, to opravdu (doufám) nejsem :)
Tenhle článek je hlavně pro holky co se líčí a ty co se nelíčí-hlavně se nezačněte malovat kvůli tomuhle článku ;)


Řasenka

Řasenka je druh líčidla na oči. skládá se z kartáčku a patlavé tekutiny. Většinou je v lahvičkách.

Řasenky slouží (překvapení) k líčení řas. Jsou řasenky na zčernění, natočení, zhuštění, prodloužení, pro růst, pro posílení, s vitamíny, s kolagenem, voděodolné, bezbarvé, v různých barvách, se speciálním kartáčkem, pro dojem nenalíčenosti....

Řasenka se používá opravdu "neskutečně složitě"-Vyšroubujete kartáček, pročešete s ním řasy, šoupnete zpátky a zašroubujete. Perfektní nalíčení ale potřebuje cvik.

Řasenku používají hlavně holky, které mají řasy moc světlé, krátké, poškozené, řídké nebo rovné.
Někdo používá řasenku kvůli těmhle důvodůma někdo používá řasenku jen tak nebo aby byly řasy chráněné .Je málo holek, které mají řasy tak pěkné, že řasenku nepotřebují, a těm závidím :) Já mám řasy černé, husté, dlouhé ale naprosto rovné.


Řasenky vyrábí snad všechny značky. Já používám hlavně Miss sporty, Essence a Alverde ale osvědčily se mi i Max Factor a Rimmel.

Cena řasenek se pohybuje od 80 Kč (takové ty obyčejné) až k 500 Kč (speciální a od známých značek). Pokud teda nepočítáme ty od Vietnamců. Ty jsou za dvacku a naprosto zničí řasy.
A já kupuju řasenky mezi 100 a 200 Kč :D

Barevné řasenky
Většinou se vyrábí černé řasenky (černá vypadá na řasách nejlíp) ale existují i hnědé (když jste blondýna a máte světlé oči i řasy, černá vypadá moc tvrdě) a třeba fialové, modré, zelené....
Jsou i bezbarvé řasenky, když chcete řasy jen zakroutit nebo prodkloužit.

Voděodolné řasenky
Voděodolné řasenky jsou voděodolné-to určitě nikoho nenapadlo ;) Hodí se hlavně když jste ve vodě (i když lepší je se odlíčit), jdete v dešti, brečíte, jste ve sněhu...Řasenka se hodně ráda rozpouští a pak vypadáte fakt sexy

Speciální řasenky
Existují řasenky pro oddělení, ty mají speciální kartáček s řídkými štetinami, pro zhuštění, ty mají hustý kartáček, pro zatočení, ty mají zatočený kartáček a spousta dalších. Některé mají dokonce speciální složení.

Vyživující řasenky
Další řasenky dokáží posílit růst, obnovit zničené řasy, zacelot je nebo trvale zhustit. Většinou jsou s kolagenem nebo speciálními látkami a můžou být barevné i bezbarvé.

Dvojité řasenky
Pak jsou ještě řasenky, které v sobě mají dva flakonky a dva kartáčky. Většinou je to jedna bílá, která řasy posílí a na druhé straně černá. Měla jsem takových řasenek několik a jsou dobré, jen černá se musí nanášet víckrát, aby ta bílá nebyla vidět.


Doma mám asi deset řasenek. Z toho půlka je vyschlá, ztracená nebo nepoužitelná :D
Trvale ale používám 5 řasenek (né najednou) -tady jsem vám je vypsala,popsala a ohodnotila :)

1)Alverde-Mascara schwung + xxl volumen
Je to řasenka hlavně pro objem. Má řídký štěteček a je černá. Dobře prodlužuje a natáčí řasy a navíc není vidět, že jsem nalíčená. Blbý ale je, že se trochu drolí.
9,5/10

2) Miss Sporty-Pump Up Booster Mascara
Tahle řasenka je pro objem a zhuštění řas. Je s kolagenem a posiluje řasy. Je docela dobrá, řasy i natáčí, ale na kartáčku je vždycky hrozně moc řasenky a to trochu slepuje řasy, takže je potřeba ty nánosy z kartáčku opatlat.
8/10

3) Essence-No limits volume
Je voděodolná, natáčí řasy, prodlužuje a docela zhušťuje, ale trochu je slepuje a jde dost blbě odlíčit.
8/10

4) Max Factor- 2000 Calorie
Dobře prodlužuje řasy, ale nenatáčí je a dost je slepuje.
7/10

Essence-Lash & Brow
Tahle věcička se dá použít na řasy i obočí. Je bezbarvá, ale hrozně se leskne a slepuje řasy. Navíc je vůbec nenatáčí a neprodlužuje a pak řasy vypadají jako sláma.
3/10


ZDROJ:
Psaní-Já a moje řasenky
Obrázky- Strejda Google ;)

Whiskas

18. února 2012 v 10:10 Písničky a videa ♫
Ťuťů :D
Kéž by koťátka mohla mluvit jako v týhle reklamě :)


Hrášek

17. února 2012 v 14:38 Písničky a videa ♫
Tohle je báječný video :D Dokonce s kámoškou umíme text a máme podle toho přezdívky, já jsem kukuřice a ona hrášek :D


Falabella

16. února 2012 v 20:28 Plemena
Falabella je plemeno koní (ne poníků!!!), které je nejmenší na světě-jsou vysocí do 90 cm. Celý život vypadají tak trochu jako hříbata.

Využívají se jako domácí mazlíčci, na přehlídkách, jako tažní koně. Nevyužívají se na jezdectví-unesou jen opravdu malé děti.

Můžou mít jakoukloli barvu, od hnědé a rezavé, přes bílou a plavou a ž k černé a grošované. Mají velkou hlavu a mohutné tělo. Mají hustou hřívu a ohon, malá a aúzká kopyta a často křivé nohy.

Jsou hodně inteligentní a vcelku klidní. Kvůli tomu, že jsou přátelští a trpěliví se hodí ke kontaktu s dětmi (kromě ježdění).
Jsou učenliví a ochotní.

Chovají se zejména v Argentině, kde se pořádá spousta závodů a přehlídek pro ně určených.
Marge Simpsonová

13. února 2012 v 21:22 Simpsons-Postavy
Celé jméno-Marjorie Simpsonová
Narodila se jako Bouviuerová. Má sestry Selmu a Patty (které všichni kromě ní nenávidí) a matku, která je jí hodně podobná.

Je trpělivá, starostlivá a nadevšechno miluje svou rodinu. Dost často uklidňuje Homera, chválí Lízu, hlídá Maggie a vychovává Barta.
Má moc ráda domácí práce a je skvělá matka.
Měla mnoho zaměstnání, které si však udržela jen krátce. Např. učitelka, prodavačka nemovitostí, gemblerka, policistka...

Má asi půl metru vysoký drdol modrých kudrnatých vlasů (vlasy si ale barví, ve skutečnosti už je má šedé) na které je pyšná, protože ještě nepotkala nikoho s vyšším účesem. Dřív je nosila rozupuštěné.
Nosí zelené šaty, čertvené korále a červené lodičky. Je celkem vysoká a hubená.

Často vytahuje různé věci ze svých vlasů. Její nejčastější hláška je naštvané mručení. Má ráda Toma Jonese.
A dost!

12. února 2012 v 16:38 My diary ๑
Mám toho dost. Sice mě ten tátův notebook neposlouchá a nejde mi to na něm, ale chci se věnovat blogu. Všimnla jsem si že některý SB si mě smazaly. Je mi to trochu líto, protože jsem sem psala, abyste si mě nemazaly. Ale hold se stalo.
Ale na jiné téma. Tak co vysvědčení? Já dostala 6 dvojek :D A to matika, fyzika, španělština, angličtina, dějepis a chemie.
Už jste po prázdninách? Nám už končí a zítra zase do školy :(
Za měsíc jedeme se školou zase na lyžák :) Němůžu se dočkat :)
A část prázdnin ksem strávila s kámoškou. Poslední den jsme spadly na snowtubingu (jízda ve sněhový dráze v pneumatikách) a rozbily si hlavu :D
A SB-slibuju, že teď už se budu blogu věnovat víc :)