Prosinec 2011

Vánoce

23. prosince 2011 v 11:17 My diary ๑
Zítra už jsou vánoce a já jaksi nestíhám :D
Nemám dárky (pro ty jdu dneska), nemáme stromeček a navíc jsme ani neuklidili :D
Akorát mám novej dess. NApište mi jestli se vám líbí :)
Zítra tu budu jen možná. A přes svátky opravdu netušim :D


Pravopis

16. prosince 2011 v 17:39 Téma týdne
Na tohle téma jsem se dlouho těšila :) Asi víte, že v těch možnostech když píšete článek, tak tam máte přeškrtnout text? No, napíšu článek, a všechny chyby který udělám nesmažu deletem nebo backspacem ale přeškrtnu :D A bude to článek o vánocích :)

Na vácocích vánocích mám nejradši asi tu atmosféru :) Všechny obchody jsou vyzdobený, všude nazízej nabízej slevy, sanat santa clause, ozdoby atd.
A taky se zdobí stroměčky stromečky a dávaj dárky :) Dárky už mám pro spolužačky a tátu, ale to je tak všechno. Jo ještě pro pár učitelů, ale ještě mi 3 chybí :D
A navíc ve škole máme samý askce akce. V úterý byla prezentace, ve čtvrtek besídka v klášteře, dnes divadlo a příští týden máne máme další divadlo, besídku ve třídě a ještě něco. To už si nebamatuju nepamatuju.
A zítra musim balit dárky. Néééééééééééééééééééé!!! :D

Homer Simpson

10. prosince 2011 v 18:42 Simpsons-Postavy
Homer Simpson je hlava rodiny Simpsonových. Je otec Bárta, Lízy a Maggie. Jeho manželka je Marge. Je mu kolem 40. Je hodně tlustý. Je hodně hloupý (kvůli tomu, že jako malý si strkal do nosu pastelky a jedna se mu zapíchla do mozku. V jednom díle si ji nechal vyndat a byl hodně chytrý, ale kamarádi ho přestali mít rádi, a tak si ji tam zase nechal vrátit)
Jeho oblíbené činnosti jsou pití piva, chození do hospody U Vočka, odpočinek, jídlo a koukání na televizi. Nesnáší práci a svého šéfa pana Burnse.
Rád škrtí Barta (i bezdůvodně). Nesnáší sport a obyčejnou vodu. Párkrát byl dokonce ve vězení (a jednou jako špión).
Pracuje v elektrárně ale nic tam nedělá, jen jí koblihy. Ale jednou zachránil celou elektrárnu před vybuchnutím, protože zmáčkl náhodně jeden čudlík. Z práce ho hodněkrát vyhodili a zase přijali.
Hodně často říká hlášky jako Do´h, Ty jeden mrňavej (když škrtí Barta), sakra, au atd..
Je hodně hloupý a stará se jen o sebe, ale ve skutečnosti má rád všechny své kamarády a je hodný.
Jeho táta je Abe Simpson (děda Simpson) a Mona Simpsonová. Ale ta utíká před zákonem.
Jeho vlas a ucho dělají dohromady iniciály Matta Groeninga. Má "Gen Simpsonů". To znamená, že všichni Simpsoni (chlapi) jsou hloupí.
Je plešatý, tlustý, nosí černé boty, bílé tričko a modré kalhoty.
Měl asi 30 dalších zaměstnání.