Září 2011

Please don´t delete

24. září 2011 v 10:44 My diary ๑
Ahoj, jsem na chatě, kde jde internet rychlostí šneka se zataženou ruční brzdou a táhnoucího auto. Takže až do pondělka-žádný články, rosím, nemazat :)))

Ticho

19. září 2011 v 20:14 Téma týdne
No konečně normální téma týdne :D Jak byla ta nahota, vůbec jsem nevěděla co napsat, dnes si k tomu sednu abych něco napsala...a zjistim že téma už je nový :D

No, tak ticho je, když nic neslyšíme. A tím nemyslím že jsme hluchý. Když se neozývají žádný zvuky. No, já ticho nemusím, ale líbí se mi, když jsou slyšet jen ptáčci :D
Nejčastěji k tichu dochází když je někdo v rodině nemocnej a všichni mlčí nebo nefunguje televize. Anebo ve škole při testu :D :D :D
Taky bývá ticho když jsou všichni zaražený jak hřebíky nebo si nemaj co říct. No, to je tak všechno k tichu :D

Tohle mi našel strejda Google jako ticho :D


Falco

18. září 2011 v 9:58 My diary ๑
Jsem zpět od bráchy...TO ŠTĚNĚ JE BOŽÍ!!!! Tady jsou fotky:

Bernský Salašnický pes

16. září 2011 v 16:19 Obrázky ▲


ZDROJ:google.com

Bráška ;)

16. září 2011 v 16:13 My diary ๑
Dneska jedeme k bráchovi. Má psa Abby (to už jsem psala ;) plemene Berský Salašický pes, a teď mají nový štěňátko-jmenuje se Falco :))) jse mu teprv 6 týdnů...no prostě ♥♥♥ :)
No, vracíme se zítra kolem poledne, to ještě možná nějakej ten článek přidám a v neděli jedu ke kámošce na celej den, takže pak přidám články až v pondělí. Ale možná něco přednastavím.
A-ještě něco, mám novej noční stolek xDDDD
Dnes jsme psali opakování z 6-tky z ČJ. Budu ráda za dvojku :Dzdroj obrázku-google.com

Mafie

13. září 2011 v 16:24 My diary ๑

Na Sicilii se pořádá sraz těch "největších" mafiánů:
Italové zjišťují, jestli sou Rusáci pořádní mafiáni.

Italové:"Zlatý řetízky - MÁTE ?"
Rusáci: "Nemáme"

Italové:"A dvouposchoďový vily - MÁTE?"
Rusáci: "Nemáme"

Italové:"a Meďoury - MÁTE ?"
Rusáci: "Nemáme"

Italové se jim cely sněm šíleně chechtaj a Rusáci jedou domů jako spráskaní psi.

Když se vrátí domů - BOSS ruský mafie si svolá všechny podšéfy a začne vydávat rozkazy:

Tak za prvé:
Všechny třetí a čtvrtý patra u svejch vil zbouráte!!!

Za druhý:
Prodáte vrtulníky a tryskáče a nakoupíte Mercedesy.

No a za třetí (povídá posmutněle):
Zlatý řetízky sundejte čoklům z krku - budeme je nosit my!!!

ZDROJ:http://www.zasmejse.cz

Kerli-Walking on Air

12. září 2011 v 16:08 Písničky a videa ♫
Božská to písnička :)))


Sourozenci

11. září 2011 v 9:54 Téma týdne
No, co tak napsat... mno, sourozenci se dělí na holky a kluky, na mladší a starší a na kamarády a (převládající) hajzlíky.
Líp se snáší sestra se sestrou nebo bratr s bratrem, neš bratr se sestrou. To je jasný :D
Mladší sourozenci bývají dost často hajzlíci od pohledu. Ale jedna světlá stránka-vyrostou z toho :D :D
Starší-Mno, ti bývají lepší než mladší, ale někdy se víc vytahujou a připadají si lepší. Ale nej jsou stejně stará dvojčata :))
Kamarádi-Zastávají se před rodičema navzájem, když jsou jednovaječná dvojčata steného pohlaví, vydávají se za sebe, povídají si spolu....prostě ráj :D
Hajzlíci-nejhorší a bohužel nejpočetnější skupina. hajzlík práská, otravuje, krade, půjčuje si, ztrapňuje a vůbec se snaží bratrovi/sestře znepříjemnit život. Ale většina hajzlíků má svého sourozece ve skutečnosti ráda :)))
Pak jsou nevlastní sourozenci:
  • Je to dítě jednoho vašeho rodiče a někoho jiného (já mám např.nevlastního bráchu, a to je syn mýho táty a jeho bývalý manželky)
  • Je adoptovaný
A nakonec jedináčci. Ti to mívají nejjednodušší-o nic se nedělí a pozornost rodičů zůstává jen na nich. Ale bývají osamělí.
Chiwawa :D

10. září 2011 v 10:47 Obrázky ▲

Pád letadla v Jaroslavli

9. září 2011 v 21:38 Novinky ♣


7.9.2011 spadlo v Rusku letadlo s 40 lidí a 3 naši hokejisté-Marek, Vašíček a Rachůnek. Ne že bych nějak moc


sledovala hokej, ale j eto tragédie :((((Králík

7. září 2011 v 21:31 My diary ๑
Ahoj, vím že sem teď moc nechodím, ale letos musím mít samý jedničky! Proč? Naši mi za ně slíbili králíka :D :D A já vážně chci domácího mazlíka ;))
I když, v sekundě je to fakt nemožný, ještě s našima učitelema :D :D :D
Takže sem budu chodit jen asi 5x-6x týdně :(Škola...Suupeeer

3. září 2011 v 13:12 My diary ๑
Mno, tak mám za sebou první dva dny ve škole-hned prvního září jsem si dala s nej kámoškou Markétou sraz před školou v za 5 půl osmý, abychom si zabraly dobrý místa na sezení. ALE, ona se zasekla v zácpě. Takže nejdřív se přiřítila Anýs, kámoška a členka našeho"Best friends kvarteta" z tercie (to je třeťák, jsem na víceleťáku, my jsme v sekundě, v druháku) tak dáme pokec, zjistím že má stejný boty jako já, a už jsem začínala přimrzat k lavičce.
Pak se objevila Megi-další členka kvarteta :D (ó ano, už se zase bavíme ;). No, mrznu, mrznu, mrznu a najednou-další SMSka-"Ahoj Sáro, zasekly sme se v zácpě, zaber nějaký místa sama :D"
No tak jo no, vyrazili jsme do třídy, ale najednou, za nám se ozvou nějaký hlasy...otočíme se...a hned za náma v takovým parku se za křovím vynoří klučičí (retardovaná :D půlka třídy.
No, jdem do třídy, kluci mi náležitě okomentují modrý pramínek ve vlasech (Měla bys začít používat odplísňovače na vlasy... a BUM! Výtlem jak něco) No do brý, řeknu si, pořád stejný magoři :D Tak se tam objeví i Markéta, s půl hodinovým spožďěním. No, Anička se odebrala k sobě do třídy (jsou hne dvedle nás) a my tři si jdem vybrat místa. A zjistili jsme že jsme opě Montessori (To je styl učení, něco jako škola hrou, naše Prima (prvák) byla první Montessori prima v ČR, je to takový volnější, máme jiný sezení, vzadu koberec na kterým probíhá půlka vyučování, pořád máme nějaký projekty, prezentace a referáty,což je děs, ale co je nej, máme spoustu hodin Samostatný práce (SP), kde si děláme úkoly, a můžem si dělat přestávky kdy chcem, čehož dost využíváme:D)
Zjistila jsem že máme stoly v takovým obloučku a uprostřed je katedra (divný, ale co naděláme). My tři jsme si sedly k oknu, do třetí,m čtvrtý a pátý lavice (já jsem v pátý :). a z mý druhý strany sedí ještě jedna holka se kterou víceméně vycházím :D
No, hned nás vyhnali na ten koberec, zaptali se nás na prázky, a třídní začal číst zásady bezpečnosti a školní řád!! ok, jediný co si pamatuju, je že máme mít vypnutej mobil (stehně nedodržuju :D) a jediný co dodržuju, je nechodit při vyučování ze školní budovy :D :D :D

Náš rozvrh:

Letos nám přibyla chemie a jakzyk (máme na výběr Španělština/Němčina, já mám Špáninu :D
Ubyla občanka (Zamračený) a informatika (Smějící se)

A v pátek, jsme přišli do školy, vybrali si skříňky, a zahučeli do třídy. První hodinu jsme měli zemák, to nám tam běhal zeměpisář a ptal se nás na jednotlivý státy :D
Pak jsme byli s třídním, ten zas kecal, nikdo ho neposlouchal, ale jinak dobrý :D
Pak sme měli bižuli (poznávačka rostlin a živočichů) a ankonec slohovku o Našem létě, v čj nebo v aj, já psala v aj :)

Mno, to je tak všecko :))