Můj příběh

30. srpna 2011 v 10:57 |  Téma týdne
Nenapadá mě žádný můj příběh se kterým bych se chtěla chlubit, takže vám tu spatlám něco vymyšleného ;)

Surikata Jimmy

Surikata jménem Jimmy žila v díře v zemi se svými rodiči, dvěma sestrami a dvěma bratry. Ale byl něčím výjmečný-uměl skvěle plavat a rychle běhat. A také byl nejmenší surikata v okolí.Jejich díra byla velice luxsní, byla veliká a moderně zařízená. Měla tři patra-2 patra v podzemí a stromové patro s terasou a navíc vlastní pramen vody v obou podzemních patrech, což znamenalo koupelnu.
V prvním patře byla malá kuchyňka se spoustou spíží, plných kobylek a dalších zásob. Byla tam kuchyňská linka ze dřeva a malý kotlík z neobyčejně velkého kaštanu.
Ve vedlejší místnosti byla jídelna-6 kamenů na sezení a kus dřeva jako stůl. Dále tu byl obývák s pohovkou, třemi křesly a knihovnou.
V horním patře jsme mohli najít čtyři místnosti-v jedné byla ložnice rodičů, v druhé bydlely Jimmyho dvě sestry a ve třetí Jimmy a jeho dva bratři.
Ve stromovém patře byla terasa a malá zahrádka.

Jednoho dne se Jimmy probudil dříve než ostatní. Šel ven, a protože bylo velice horko, šel se vykoupat k jezeru. Když se kolem poledne vrátil domů, ostatní už byli vzhůru. "Jimmy, kde se zase flákáš? Vůbec jsi o sobě nedal vědět!"
Říkala mu maminka. "Byl jsem si zaplavat. Nechával jsem vzkaz" Odpověděl Jimmy a odebral se do jídelny prostřít k obědu. Najednou se ale spustil křik. Jimmy tam přiběhl-a jedna z jeho sester-Lucy byla pryč! "Něco se vynořilo ze země a stáhlo Lucy s sebou!" Řekl Jimmymu jeho otec.
Stahování do země pokračovalo každý den zmizel jeden z Jimmyho sourozenců. Když si ta neznámá přišera stáhla jeho bratry Sheldona a Justina držel se poblíž druhé sestry-Cindy. Když ji také stáhla příšera, vydal se za ní. "Jimmy!" Vykřikla Cindy.

Konečne se Jimmy prohrabal to malou chodbou, narazil na podemní jezero. "Tak tohle je opravdu mazané." Řekl si Jimmy. "Nikdo ze zdejších obyvatel neumí plavat, takže se za únoscem nikdo nedostane. Ale ještě jsem tu já!" Vykřikl Jimmy, a v tu ránu uklouzl a spadl do vody. Ještě procedil "Pýcha předchází pád." a plaval dál.

Proplaval až na druhý, nesmírně vzdálený břeh a dostal se k železným dveřím. "Někdo jde!" Pomyslel si a schoval se za kámen. Kolem něj prošel krtek. Velký krtek. Oblečený krtek. Oblečený v růžovém. Stiskl tlačítko a řekl do mikrofonu "Růžová Surikata" a prošel otevřenými dveřmi. Jimmy rychle proběhl dovnitř za ním. Schoval se za další kámen-a co viděl! Velká centrála plná strojů, tlačítek, světel a úplně vzadu-klece s jeho sourozenci, a stovkami dalších surikat!!!

Uprostřed seděl na křesle za velkým počítačem ještě větší krtek-ale tenhle už byl oblečený v černém (naštěstí).
Ten druhý mu povídá "Už jsem odjistil bombičku, za hodinečku to vybouchne". Černý na to "Výborně Buzi-Jazzi. Konečně se nám podaří vyhladit všechny surikaty ze světa!"
Vtom se za Jimmym objevili dva další krtci a zvolali "Šéfe? Jeden vám zdrhnul!" Šéf si Jimmyho chvíli prohlížel a pak řekl "Ten nezdrhl, ten ještě ani nebyl v kleci. Zavřít!"
Obrátil se k surikatám a pravil "Drahé surikaty. Za necelou hodinu vybuche velká plynová bomba, speciálně s plynem který uškodí pouze surikatám. Už brzy všechny surikaty zmizí ze světa!!"
"Ale proč to děláš?" Zeptal se Jimmy
"Proč to dělám? Jako malý jsem chodil na školu pro surikaty, protože naše rodina si nemohla dovolit soukromou školu pro krtky. Surikaty mě šikanovaly, prtotože jsem byl jiný. a teď se jim pomstím!"
Jimmy protože byl malý, když byli všichni krtci otočení zády, proklouzl mezi mřížemi. Tiše osvobodil ostatní surikaty a všichni se vrhli na krtky a svázali je. Jimmy však ještě musel odjistit bombu.
"Musíš zadat do počítače tenhle kód!" Řekla jedna surikata a ukázala na papírek na stole. "Říkali si to než jsi přišel"
Jimmy zadal kód, vymlátil z krtků zadní východ, aby nemuseli chodit přes jezero, udal je policii (která byla mezi uvězněnými surikatami, takže ani nepotřeboval důkaz a surikaty žily dál v klidu, míru a bez krtků.

Tenhle příběh jsem psala přes hodinu. Jestli se někomu nelíbí, ať si to nechá pro sebe, nebo to nečte.
A jestli ho zkopíruje, tak bude nahlášen :P :D
ZDROJ:Jen já
ZDROJ JMEN:Já, ale jméno surikata Jimmy pochází ze hry Jimmy Suricate :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Abby Abby | Web | 30. srpna 2011 v 23:32 | Reagovat

moc hezký ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama