Srpen 2011

Pohádka O Červené Karkulce

31. srpna 2011 v 20:32 Vtipy
O červené karkulce


V pohledném stavení na konci vesnice,
bydlela sedmkrát trestaná světice,
od mládí fandila procházkám v šeru,
na jejich památku vlastnila dceru.

Křehounká dívenka s nosem jak okurka,
červeným od rumu - no prostě Karkulka.

Ráno, když maminka dcerušku spatřila,
dala jí facku a potichu pravila:
"Rychle si oblékni červenou sukénku,
babička za lesem dostala žloutenku."

Karkulka:
"Nač je mi maminko červená suknice,
ta jenom přiláká vilného myslivce!
Jestli mě znásilní, tak jako včera,
nebudu už tvoje nevinná dcera!?!"

Matka:
"Nedávej bázlivým myšlenkám průchod,
než bába za léky utratí důchod!
Dones jí guláše aspoň půl hrnka
a bába vyskočí zas jako srnka!"

Popadla Karkulka aktovku s jídlem,
běžela lesem, jak píchnutá šídlem.
Navzdory vábivé červené sukýnce,
nestřetla na cestě vilného myslivce.
Svalnaté nohy a kvalitní pohorky
brzy ji donesly do známé chaloupky.

Karkulka:
"Co je to za fóry, tak brzo po ránu,
vlk se tu placatí v bábině županu!"

Vlk:
"Jen pojď dál, děvenko a nestůj u dveří,
s bábou jsem posnídal, ty zůstaň k večeři!
Máš pěkné tvářičky, jak žádná druhá,
zato tvá bába byla dost tuhá!!

Karkulka:
"Tak to sis vybral kvalitní potravu!
Nejseš ty blbečku tak trochu na hlavu?!?
Pozdě mě nazýváš spanilou dívenkou,
sežral jsi babičku ...s infekční žloutenkou!!!"

Lesem se ozývá zoufalé vytí,
jak se vlk pokouší vyvolat blití.

Fotkyy

31. srpna 2011 v 11:04
Už zase jsem se zvěčnila :D

S barevnými vlasyTeď s normálními vlasy :D

Můj příběh

30. srpna 2011 v 10:57 Téma týdne
Nenapadá mě žádný můj příběh se kterým bych se chtěla chlubit, takže vám tu spatlám něco vymyšleného ;)

Surikata Jimmy

Surikata jménem Jimmy žila v díře v zemi se svými rodiči, dvěma sestrami a dvěma bratry. Ale byl něčím výjmečný-uměl skvěle plavat a rychle běhat. A také byl nejmenší surikata v okolí.Jejich díra byla velice luxsní, byla veliká a moderně zařízená. Měla tři patra-2 patra v podzemí a stromové patro s terasou a navíc vlastní pramen vody v obou podzemních patrech, což znamenalo koupelnu.
V prvním patře byla malá kuchyňka se spoustou spíží, plných kobylek a dalších zásob. Byla tam kuchyňská linka ze dřeva a malý kotlík z neobyčejně velkého kaštanu.
Ve vedlejší místnosti byla jídelna-6 kamenů na sezení a kus dřeva jako stůl. Dále tu byl obývák s pohovkou, třemi křesly a knihovnou.
V horním patře jsme mohli najít čtyři místnosti-v jedné byla ložnice rodičů, v druhé bydlely Jimmyho dvě sestry a ve třetí Jimmy a jeho dva bratři.
Ve stromovém patře byla terasa a malá zahrádka.

Jednoho dne se Jimmy probudil dříve než ostatní. Šel ven, a protože bylo velice horko, šel se vykoupat k jezeru. Když se kolem poledne vrátil domů, ostatní už byli vzhůru. "Jimmy, kde se zase flákáš? Vůbec jsi o sobě nedal vědět!"
Říkala mu maminka. "Byl jsem si zaplavat. Nechával jsem vzkaz" Odpověděl Jimmy a odebral se do jídelny prostřít k obědu. Najednou se ale spustil křik. Jimmy tam přiběhl-a jedna z jeho sester-Lucy byla pryč! "Něco se vynořilo ze země a stáhlo Lucy s sebou!" Řekl Jimmymu jeho otec.
Stahování do země pokračovalo každý den zmizel jeden z Jimmyho sourozenců. Když si ta neznámá přišera stáhla jeho bratry Sheldona a Justina držel se poblíž druhé sestry-Cindy. Když ji také stáhla příšera, vydal se za ní. "Jimmy!" Vykřikla Cindy.

Konečne se Jimmy prohrabal to malou chodbou, narazil na podemní jezero. "Tak tohle je opravdu mazané." Řekl si Jimmy. "Nikdo ze zdejších obyvatel neumí plavat, takže se za únoscem nikdo nedostane. Ale ještě jsem tu já!" Vykřikl Jimmy, a v tu ránu uklouzl a spadl do vody. Ještě procedil "Pýcha předchází pád." a plaval dál.

Proplaval až na druhý, nesmírně vzdálený břeh a dostal se k železným dveřím. "Někdo jde!" Pomyslel si a schoval se za kámen. Kolem něj prošel krtek. Velký krtek. Oblečený krtek. Oblečený v růžovém. Stiskl tlačítko a řekl do mikrofonu "Růžová Surikata" a prošel otevřenými dveřmi. Jimmy rychle proběhl dovnitř za ním. Schoval se za další kámen-a co viděl! Velká centrála plná strojů, tlačítek, světel a úplně vzadu-klece s jeho sourozenci, a stovkami dalších surikat!!!

Uprostřed seděl na křesle za velkým počítačem ještě větší krtek-ale tenhle už byl oblečený v černém (naštěstí).
Ten druhý mu povídá "Už jsem odjistil bombičku, za hodinečku to vybouchne". Černý na to "Výborně Buzi-Jazzi. Konečně se nám podaří vyhladit všechny surikaty ze světa!"
Vtom se za Jimmym objevili dva další krtci a zvolali "Šéfe? Jeden vám zdrhnul!" Šéf si Jimmyho chvíli prohlížel a pak řekl "Ten nezdrhl, ten ještě ani nebyl v kleci. Zavřít!"
Obrátil se k surikatám a pravil "Drahé surikaty. Za necelou hodinu vybuche velká plynová bomba, speciálně s plynem který uškodí pouze surikatám. Už brzy všechny surikaty zmizí ze světa!!"
"Ale proč to děláš?" Zeptal se Jimmy
"Proč to dělám? Jako malý jsem chodil na školu pro surikaty, protože naše rodina si nemohla dovolit soukromou školu pro krtky. Surikaty mě šikanovaly, prtotože jsem byl jiný. a teď se jim pomstím!"
Jimmy protože byl malý, když byli všichni krtci otočení zády, proklouzl mezi mřížemi. Tiše osvobodil ostatní surikaty a všichni se vrhli na krtky a svázali je. Jimmy však ještě musel odjistit bombu.
"Musíš zadat do počítače tenhle kód!" Řekla jedna surikata a ukázala na papírek na stole. "Říkali si to než jsi přišel"
Jimmy zadal kód, vymlátil z krtků zadní východ, aby nemuseli chodit přes jezero, udal je policii (která byla mezi uvězněnými surikatami, takže ani nepotřeboval důkaz a surikaty žily dál v klidu, míru a bez krtků.

Tenhle příběh jsem psala přes hodinu. Jestli se někomu nelíbí, ať si to nechá pro sebe, nebo to nečte.
A jestli ho zkopíruje, tak bude nahlášen :P :D
ZDROJ:Jen já
ZDROJ JMEN:Já, ale jméno surikata Jimmy pochází ze hry Jimmy Suricate :D

Lak na vlasy

29. srpna 2011 v 22:30 My diary ๑
Byla jsem s tou kámoškou v Beckilandu-byla to sranda :) Ale co je nejlepší, kámoška mi sehnala růžovej lak na vlasy! Je docela voňavej a docela sytej. Já mám problém s chycením barvy, jsem hnědovláska místy do zlata (jako malá jsem byla bloncka :D) a mám dost silný a odolný vlasy, takže mi to moc nedrží :D
Ale ten lak se odvážně drží, takže dobrý.
Fotku bohužel nemám, časem snad dám :D
Co se týče návštěvnosti, za minulý týden (22.8.-28.8.):
Pondeli: 4
Utery: 13
Streda: 12
Ctvrtek: 8
Patek: 9
Sobota: 8
Nedele: 14

Celkem: 68

Moc děkuju :))

Beckiland :P

29. srpna 2011 v 11:38 My diary ๑
Dnes jdu s kámoškou do toho Beckilandu, takže dnes asi nepřibyde moc článků. :)


Zvyšuju návštěvnost

28. srpna 2011 v 14:45
Mám rád, když naleznu blog, kde jsou nějaké MP3 download zdarma ,nebo MP3 download free. To potom stahuju různé skupiny, třeba Chinaski, Kryštof, Red Hot Chili Peppers,Good Charlotte, nebo zpěvačky, třeba Madonna, Avril Lavigne, Britney Spears a podobně. Mám ráda Harry Potter, a jsem zvědavý, jak se jmenuje sedmý díl Harry Potter a co na to Daniel Radcliffe, Emma Watson a Rupert Grint, teda Hermiona Granger a Ron Weasley. J. K. Rowling je skvělá spisovatelka. Nemám rád pivo. Láska je smrt. Sebevražda. Coca Cola. Santa Claus. Vánoce. Brigády. Eragon. Pán prstenů, Eliah Wood. Piráti z Karibiku, Orlando Bloom. Egypťan Sinuhet. Referáty na fyziku. Referáty na chemii. Čtenářský deník. Nokie, Samsung, MMS, mobily zadarmo. Pes. Kino. Čokoláda. Změřte si vaše IQ. ICQ. Malování na sklo. MP3 přehrávače zdarma. Nikdo mě nemá rád. Emo. Etno. E-e. Ementál. Brie. Bonifác. Hermelín. Servác, Pankrác. Jahodový koktejl. Outismus. Tenis, Basketbal. Snowboard. Dadaismus. Impresionismus. Funkcionalismus. Expresionismus. Naturalismus. Realismus. Pop Art. Modernismus. Tugendhat. Konstrukcionalismus (lol). George Sandová. Mika Waltari. Tolkien. Suchý, Šlitr. Wilsonová. Berdych. Tom Hanks. Elvis Presley. Játra na cibulce. Punk. Punks not dead. Rock. Pop. Metal. Jazz. Folk. Country. Techno. Rock n roll. RnB. Blues. Soul. Rep. Rap. Rab. Kot. MPZ Islandu. Chemická olympiáda. Rtutitka, solan drasličitý, drasloš, uhlec. Kouření škodí zdraví. SMS na Eurotel zdarma. SMS na T-Mobile zdarma. SMS na Vodafone zdarma. SMS zdarma. SMS. Zdarma. Jak být šťastný. Shrek. Tokio Hotel. Bill Kaulitz. Tom Kaulitz. Georg Listing. Gustav Schäfer. Devilish. Schrei. Zimmer 483

Prý to zvyšuje návštěvnost, ale je to kravina :D

Už brzy...

28. srpna 2011 v 11:02 My diary ๑
Už se to blíží...
To sprosté slovo...
Ten horor...
Ten postrach...
Ta ŠKOLA!

Užívejte si dokud to jde...Jinými slovy do čtvrtka 1.září :D

Zítra jdu s best friend do Beckilandu :D :D Pro malý? Ale co, aspoň bude sranda. A věkovou zábavu vyrovnáme tím, že půjdeme pozítří (v úterý) nakupovat ;)
Potřebuju si koupit (nebo spíš chci ;) lesk na rty od miss sporty, hnědý oční stíny, tričko a když seženu nějaký šaty.
No nic, jdu balit, pže dnes jedem zpět z chaty do bytu.
Pápá

The Sims 3-smrti

25. srpna 2011 v 11:38 The Sims ♦
Napíšu vám sem způsoby jak můžete zabít simíka v základní hře The Sims 3 :)

1) Smrt hladem
Nech Simíka v nějaké místnosti bez ledničky a až tam vleze, odstraň dveře. Taky nemusíš dělat nic, jen vlevo nahoře rušit interakce např. uvařit si jídlo, vzít si něco hotového, objednat pizzu atd.
Duch-Fialový

2) Utopení
Pošli simíka do bazénu a až tam bude, odstraň schody (ale někdy se v trojce simíci dostanou z bazénu bez schůdků, zaručenější je postavit zeď). Simíkovi dojde energie a utopí se
Duch-modrý

3) Uhoření
Nech nějaké jídlo na plotně bez dozoru a nech v místnosti simíka (odstraň dveře). lepší je když nemáš poižární čidlo, tvou sebevraždu by totiž mohli překazit hasiči :D
Duch-Oranžový

4) Elektrický šok
Nech simíka s nízkou zručností opravovat rozbitý spotřebič. Dostane šok a výboj ho zabije (mě se to teda ještě nepovedlo-vždycky jen trošku ohořel ale byl v pohodě :/ :D
Duch-Žlutý s bílými blesky :D

5) Mouchy
Pošli simíka do hejna much nebo jiného hmyzu. Mouchy se na něj slítnou a zabijou ho
Duch-nevím, asi šedý :D

6) Nemoc
Když simík onemocní, nestarej se o něj, nech ho normálně chodit do práce a minimálně odpočívat. Asi po 5 dnech až týdnu umře
Duch-zelený

7) Pád satelitu
Pozorujte v noci hvězdy, a možná na vás spadne satelit :)
Duch-Nemám tušení :D

8) Strach
Dejte simíkovi vlastnost strašpytel a pak ho v noci pošlete na hřbitov. Pokud potká ducha a hodně se lekne, umře
Duch-nevím, žádný můj simík se dostatečně nelekl aby umřel :D

9) Stáří
Prostě nechte simíka dožít a nakonec umře
Duch-BílýZDROJ:


Článek-já a moje hraObchodní dům

23. srpna 2011 v 11:49
Vážená paní Fentonová, v průběhu předcházejících 6 měsíců monitorovali pracovníci naší bezpečnostní služby
počínání Vašeho manžela v našem obchodním domě.
Níže uvedený seznam obsahuje detaily jeho přestupků, zachycených bezpečnostní kamerou. Kopie těchto záznamů máme uložené.
Vašeho manžela jsme opakovaně slovně napomínali při každé návštěvě obchodu, což on následně ignoroval.
Na výzvy a napomenutí reagoval hrubě slovy: "Dokud tady moje žena nakupuje, budu sem chodit taky..." Proto jsme nuceni
zakázat Vašemu manželovi, Vám a celé Vaší rodině vstup do naší prodejny.

Následuje seznam aktivit Vašeho manžela v našem obchodě po dobu posledních 6 měsíců :

15. červen : Vzal 24 krabiček kondomů a náhodně je vložil do vozíků nakupujícím, kteří se nedívali.

2. červenec : Nastavil všechny budíky v oddělení domácích potřeb tak, aby zvonili v 5 minutových intervalech.

7. červenec: Udělal na podlaze vedoucí k dámským toaletám tenkou dlouhou stopu rajčatovým džusem.

19. červenec : Přistoupil k zaměstnankyni domácích potřeb, řekl oficiálním tónem: "Kód 3" a sledoval, co udělá.

4. srpen : Přišel k pultu Služby zákazníkům se žádostí koupit balení M&M's (lentilky) na splátky.

14. září : Přesunul nápis "Pozor, mokrá podlaha" do části pokryté kobercem.

15. září : Rozložil jeden ze stanů v kempingové části, a zval nakupující dál, pod podmínkou, že si přinesou polštář.

23. září : Kdykoli se ho zaměstnanec zeptal, zda nepotřebuje pomoc, rozplakal se a křičel : "Proč mě, lidi, nenecháte na pokoji?"

4. říjen : Díval se přímo do bezpečnostní kamery a používaje ji jako zrcadlo, šťoural se v nose.

10. listopad : U pultu se zbraněmi sa ptal zaměstnance, zda neví, kde jsou antidepresiva.

3. prosinec : Podezřele se pohyboval po prodejně, hlasitě si při tom pobrukoval melodii z Mission Impossible.

18. prosinec : Schoval se mezi věšáky s oděvy a na lidi, kteří se v nich probírali, pokřikoval "Kup si mě! Kup si mě!"

21. prosinec : Vždy když se ozvalo hlášení z reproduktoru, schoulil se do klubíčka na zem a křičel: "Ne! Ne! Už zase ty hlasy!!!"

23. prosinec : Vešel do zkušební kabinky, chvíli počkal a potom začal velmi hlasitě vykřikovat : "Není tu toaletní papír!"

John F. Walker, Manažer prodejny K-mart, Summit Ridge, Reno, NV 89503...

ZDROJ: http://www.zasmejse.cz

Till the word ends remix

23. srpna 2011 v 11:46 Písničky a videa ♫
Britney Spears ft. Ke$ha ft. Nicki Minaj


!PŘEDNASTAVENÝ ČLÁNEK!


Pozastaving

23. srpna 2011 v 11:38 My diary ๑
Mám zase pozastaving...ale jen na dnešek :) Včera jsme v tom aquaparku nebyli, tak jedem dnes. Asi nepřidám žádné články, možná jen nějaké přednastavím.
Dneska je dost vedro co? Doporučju vyrazít na koupák-jako já :))) xD
Téma týdne nevím jestli vůbec napíšu, nevím ani co to znamená :D
Tak se nejspíš uvidíme zítra-ahoj :)Brácha

22. srpna 2011 v 10:39 My diary ๑
Včera u nás byl brácha s jeho přítelkyní :) (kdo to neví, je m 35) dostala jsem krásnou kabelku adidas a tričko...co vám budu povídat :)))))
Měli tady svýho psa Abbygale (stejný jméno jako SB :D, ten se po mě furt válel, možná mi rozdrtila pár obratlů, ale jinak dobrý xDD
Dneska jdem ještě do aquaparku, do Aquapalace Praha. nemůžu se dočkat :P
Dnes možná přidám pár článků, ale spíš přednastvaví, ještě uvidím :)


Famfrpál

20. srpna 2011 v 11:34 HP-Ostatní

Hráči

V každém týmu je:
1 chytač-ten chytá zlatonku, když ji chytí, jeho tým dostane 150 bodů
1 brankář-brání branky (obruče)
2 odrážeči-odrážejí potlouky
3 střelci-střílejí camrál do obručí

Míče

Camrál-Střelci ho střílejí do obručí (jako ve fotbale). Je to jediný míč který neumí lítat a hází se
2 potlouky-Snaží se sestřelit hráče, dva odrážeči je odpalují pálkama (vypadají jako baseballky) a můžou je odpalovat i na protihráče. Dělají divné zvuky, pohybují se trhaně a nemají křídla-hýbou se sami od sebe
Zlatonka-Chytá ji chytač. Je zlatá, má křídla a snaží se chytačům zdrhnout (:D).když ji chytač chytí, jeho tým získá 150 bodů a hra končí, má dotykovou paměť na chytače, který ji jako první chytil-před zápasem se jí nikdo nesmí dotknout.

Pravidla

Létá se na košťatech. Střelci střílejí potlouk do obručí a brankáři je brání. Za jednu trefu je 10 bodů. Camrál může jeden tým sebrat druhému. Nemůže se kopat, fackovat atd. ale některé týmy (Zmijozel) matou protihráče aby spadli. Když někdo spadne na zem, je vyřazen ze hry.
Odrážeči odpalují potlouky aby nazasáhl někoho z jejich týmu a mohou j střílet i na protihráče.
Zlatonka má cenu 150 bodů, když ji chytač chytí hra končí.
Diváci sedí na hledištích-v Bradavicích jsou vyskoé věže, do které mohou diváci příslušných kolejí. Je tribuna i pro profesory. Vždycky je jeden rozhodčí a hlasatel.

Týmy

V bradavicích jsou koleje jako týmy-Nebelvír, Havrasár, Mrzimor a Zmijozel

Profesionální týmy jsou např.:

 • Kudlejští Kanonýři
 • Applebyské šípy
 • Ballycejští netopýři
 • Caerphillské katapulty
 • Falmouthší sokoli
 • Holyheadské harpyje
 • Kenmarská káňata
 • Montroseské straky
 • Puddlemerští spojenci
 • Pýcha Portree
 • Tustshillská tornáda
 • Wingtownští tuláci
 • Wilbournské vosy


Košťata

 • Nimbus 1000
 • Nimbus 1500
 • Nimbus 2000
 • Nimbus 2001
 • Kometa jedna čtyřicet
 • Kometa jedna osmdesát
 • Kometa dva šedesát
 • Zameták 1
 • Zameták 2
 • Zameták 3
 • Zameták 4
 • Zameták 5
 • Zameták 6
 • Zameták 7
 • Kulový Blesk
 • Metor
 • Stříbrný Šíp
 • Duběnka 79
 • Masařka
 • Měsíční Paprsek
 • Žíznivá Čára
 • Proutěnka 90Spřátelím!!!

18. srpna 2011 v 11:47 Co se jinam nevešlo█
Vím že to tu už jednou je, ale nabírám SB :)
Podmínky-
 • Musíš aspoň 2- 3x do týdně přijít na můj blog a nechat nějakej komentář :)
 • občas se zapisovat do soutěží, bleskovek atd. :)
 • dodržovat pravidla blog.cz :D
Jestli i přes moje komandování (nahoře) chceš být mým sb, tak napiš do komentů:
1) Přezdívka
2) Blog
3) Proč chceš být SB

Nedívej se!!

18. srpna 2011 v 11:37 Co se jinam nevešlo█


Já ti říkala aby ses na to nedíval/a :D Teď si to musíš dát na blog nebo za 7 dní se tahle příšera zveví u tvé postele a zabije tě. Možná je to blbost, ale já jsem pověrčivá :D

Toaleťák

18. srpna 2011 v 11:24 Téma týdne
No...co k tomuhle téma dodat? :D
Toaleťák je vyroben z papíru a používá se na...no, však vy víte na co :D Většinou se vyrábí tenký a jemný. Co to plácám, prostě je to tohle (což určitě nikdo z vás neví ;)


Návrat do reality

13. srpna 2011 v 10:37 Téma týdne
Takže, abychom se vrátili do reality, uvědomme si:
 • Naše politika stojí za starý hov*o
 • Pravdou je, že astronautem, Supermanem nebo právníkem se stane tak 1 procento z těch, c si to přejí
 • Pokud máš alergii na laktózu, Actimel ti neochrání obranyschopnost
 • Když seženete slevový kupón, je už propadlý, obchod zkrachoval, je to obchod se záchodovými prkýnky nebo je to obchod na druhé straně planety
 • POZOR! Tričko od tchýně ki vánocům na sobě má určitě nápis jako Jsem starej vůl.
 • Sluneční brýle ti nepomůžou když čumíš přímo do slunce
 • Všechny dobré stránky jsou 18+, a to i ty co nejsou sprosté
 • Karate Kid není syn Morfea z Matrixu
ZDROJ-Já

Červené vlasy

12. srpna 2011 v 10:36 My diary ๑
Mno, ta jsem včera byla s kámoškou ve městě (jsme na chatě, kde jsou jen potraviny a hospoda :D)
Mám krásný látkový kraťásky-jsou modrý se čtvercovým vzorkem, pstě bomba :D Pak mám bílej lak na nehty (na Franicii), tužku na obočí, ale hlavně červený pramínky do vlasů!! je to jakoby v tubě, já debil to otevřela a pokecla si tu barvu na oblíbený kalhoty :°( Ale těším se až si to obarvím-dám sem nějakou fotku :)))))
Ta kámoška si koupila taky barvu na vlasy, ale blonďatej přeliv a byly jsme v cukrárně na zmrzce a obtěžovaly nás vosy :D

Ta barva vypadá takhle: